Skarby morza w naszej szkole

Dnia 23 lutego o godzinie 9.00 odbyła się w naszej szkole prezentacja flory i fauny rafy koralowej.

Z wielkim zaciekawieniem czekaliśmy na rozpoczęcie pokazu. Ale najpierw wyjaśniono nam zasady: nie przeszkadzać innym, nie dotykać eksponatów i nie przerywać prowadzącym.

Wreszcie się zaczęło. Każdy uczeń był podekscytowany widokiem pięknych okazów rekina koralowego, łaciatego oraz tygrysiego. Pokazano nam też muszle,ryby, kraby i wiele innych skarbów morza, których w sumie było ponad pięćset! Oglądaliśmy rośliny rafy koralowej. Potem prowadzący opowiadali o rozgwiazdach. Na końcu prowadzący pokazali nam szczęki rekina ludojada.

Ten pokaz był niezwykle interesujący. Wszystkim się podobał.

Jakub Janisz i Mateusz Zięcina z kl.5

The gallery was not found!

Pozdrawiamy Kubę Janisza i Zuzię Janisz w nowej szkole :)

Autor wpisu: redakcja