WIOSNA, WIOSNA ACH… TO TY!

21 marzec jak co roku  w naszej szkole rozkwitł wszystkimi kolorami wiosny. Uczniowie przywitali Panią Wiosnę piosenkami, wierszami i prezentacją swojej klasy w jednym z jej ulubionych kolorów. Każda klasa od maluszków po gimnazjalną młodzież świetnie wywiązała się z zadania i przygotowała plakat z hasłem witającym pierwszy dzień wiosny. Najmłodsze klasy zasługują na wyjątkowe uznanie, wszystkie dzieci były bardzo kolorowe, każda klasa przygotowała super plakat i mogliśmy posłuchać radosne powitania I Dnia Wiosny. Gimnazjum natomiast słowem i śpiewem pokazało, że można również mieć wiosnę w sercu :-D . Każdy z uczniów świetnie się bawił i poczuliśmy wspólnie atmosferę radości i wiosennej euforii.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom  oraz wychowawcom za zaangażowanie, ciężką pracę
i uświetnienie I Dnia Wiosny.

The gallery was not found!

Autor wpisu: MGOROWSKA