PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE WIEDZY O GMINIE GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy szóstej:Gabriela Nędza i Martyna Sadłoń zwyciężyły w XIX edycji konkursu “Moja Gmina, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie”. Konkurs organizuje Gminna Biblioteka Publiczna w Gródku nad Dunajcem.

Na stronie GBP czytamy: Szóstoklasiści z pięciu szkół podstawowych z gminy Gródek n/Dunajcem zmierzyli się 20 maja 2016 roku z testem wiedzy o własnej gminie. Pytania testowe były zróżnicowane , dotyczyły zarówno historii jak i aktualnych wydarzeń a swoim zasięgiem obejmowały obszar całej gminy i jej najbliższego otoczenia. Maksymalnie za test można było zdobyć 54 punkty ale najwyższy wynik osiągnięty w  dzisiejszym teście  wyniósł 43,5 punktu co świadczy  o   stopniu trudności pytań konkursowych. Uczennice przygotowała pani Danuta Szymańska.

Wyniki konkursu „Moja Gmina czyli Cudze chwalicie swego nie znacie”

1 miejsce – certyfikat w wysokości 125,oo – SP w Przydonicy

2 miejsce – certyfikat w wysokości 100,00 – SP w Gródku n/Dunajcem

3 miejsce – certyfikat w wysokości 75,oo – SP w Jelnej

4 miejsce – SP w Roztoce-Brzezinach

5 miejsce – SP w Podolu – Górowej.

Gratulujemy!

Autor wpisu: redakcja