Wycieczka do Krakowskiego ZOO

7 czerwca 2016r. uczniowie klas I, II i III szkoły podstawowej byli na wycieczce w krakowskim zoo. Celem wycieczki było poznanie z bliska wielu egzotycznych (i nie tylko) zwierząt, ich zwyczajów i namiastki środowiska naturalnego, w którym żyją na wolności. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali informacji na temat każdego zwierzaka i oczywiście z wielką ciekawością przyglądali się ich zabawom, spożywaniu posiłków oraz sposobom odpoczynku. Radość z podziwiania kolorowych papug, dostojnych żyraf, śmiesznych małp, groźnego lwa i uroczych pingwinów spotęgował prześliczny paw, który dołączył do nas podczas przerwy na „małe co nieco”.

The gallery was not found!

Autor wpisu: anetcom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *