PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT “ORLIK”

W dniu wczorajszym Gimnazjalistki z naszej gminy rywalizowały na Orliku w Rożnowie o tytuł Mistrza Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce nożnej.


Oczywiście nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantek, które przygotowywały się do tego turnieju od dłuższego czasu. Trzy zespoły rywalizowały systemem “każdy z każdym”. Mecze były bardzo wyrównane, stojące na bardzo wysokim poziomie. Nasz zespół musiał uznać wyższość swoich rówieśniczek z Jelnej i Rożnowa i ostatecznie po bardzo ambitnej grze zdobył 3 miejsce oraz brązowe medale.

Dziewczęta wystąpiły  w składzie: Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Joanna Stelmach, Justyna Pasiut, Marta Zyzak, Magdalena Zyzak, Edyta Jasińska, Paulina Wolak, Katarzyna Zyzak .

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w nowym roku szkolnym.

The gallery was not found!

Autor wpisu: buncol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *