Przedszkolaki w stadninie koni

Czerwiec to czas szkolnych wycieczek. Przedszkolaki z oddziałów 0A i 0B, 9 czerwca spędziły dzień w Nowosądeckim Ośrodku Szkolenia Jazdy Konnej w Nawojowej. Dzieciaki jeździły na koniach, zwiedzały stajnie oglądając boksy, sprzęt do ujeżdżania koni i maszyny rolnicze, czyściły konie i uczyły się wielu ciekawych informacji dotyczących tych pięknych zwierząt, malowały gipsowe figurki, bawiły się w różne gry na świeżym powietrzu, puszczały bańki mydlane, zwiedzały mini zoo, bawiły się w podchody “szukanie złotej podkowy”, zajadały kiełbaskę z grilla z ciepłą herbatą.

Na zakończenie dnia wyruszyliśmy na spacer i pożegnaliśmy się z końmi odwiedzając je na pastwisku. Dzieciaki świetnie się bawiły i nie chciały odjeżdżać do domu. Ta niezapomniana wycieczka długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, a ich radosne buzie możecie zobaczyć na zdjęciach.

The gallery was not found!

Autor wpisu: MGOROWSKA