Pożegnanie III klas Gimnazjum

Już stało się tradycją, że w dzień przed zakończeniem roku szkolnego klasa III gimnazjum żegna się ze szkołą. Tak też stało się i teraz, w dniu 23 czerwca, trzecioklasiści przygotowali piękne, wzruszające, zabawne i oddające prawdziwe realia “szkolnej ławy” przedstawienie. Zebrane grono pedagogiczne wraz z dyrektorem oraz rodzice byli niezmiernie zaskoczeni widowiskiem zgotowanym im przez uczniów. Jak co roku klasę III żegnała również klasa II. Prezentacja przygotowana przez młodszych kolegów, przypomniała trzecioklasistom ich długą drogę edukacji w murach tutejszej szkoły i uświadomiła, że zawsze tu będą mieć wspaniałych kolegów, pomocnych radą i wsparciem nauczycieli.

Każdemu z obecnych, a zwłaszcza wychowawczyni Pani Renacie Kantor, zakręciła się łezka wzruszenia, opuścili nas bowiem wspaniali uczniowie, którzy pokazali jak można być zgraną klasą, potrafiącą się zmobilizować i powalczyć o wartości oraz cele dla nich najważniejsze.

Życzymy im dalszych sukcesów na drodze edukacji oraz mądrych i dobrych wyborów swoich życiowych dróg.

Ten dzień uświetnił występ Pani Beaty Kozidrak….zobaczcie sami…

The gallery was not found!

Autor wpisu: MGOROWSKA