Rozpoczynamy projekt „Już Pływam”

W dniu dzisiejszym 14 uczniów z naszej szkoły rozpoczęło swoją przygodę z basenem w ramach projektu “JUŻ PŁYWAM”, realizowanego przez województwo małopolskie w formie pomocy finansowej gminie.

Celem projektu jest nabycie podstawowych umiejętności pływania, wzrost bezpieczeństwa dla młodych poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z różnego rodzaju kąpielisk, poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów, profilaktykę zdrowotną, zachęcenie młodzieży do aktywnych form spędzania wolnego czasu, upowszechnianie kultury fizycznej, promocja Małopolski jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską odbywają się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Trzymamy kciuki za naszych “młodych pływaków”!

Poniżej harmonogram wyjazdów i galeria z pierwszych zajęć.

harmonogram

The gallery was not found!

Autor wpisu: anetcom