BRĄZ DZIEWCZĄT W “HALÓWCE”

W dniu wczorajszym w ZS w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce halowej dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

Po ubiegłotygodniowych zmaganiach chłopców, przyszedł czas na dziewczęta. Do rywalizacji przystąpiły podobnie jak u chłopców, wszystkie gimnazja z naszej gminy.

4

Nasza drużyną, występująca w składzie: Natalia Zyzak, Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Justyna Pasiut, Joanna Stelmach, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak, zmobilizowana bardzo dobrym występem swoich kolegów zdobyła, po niesamowitej walce, ogromnym zaangażowaniu i poświęceniu trzecie miejsce, zachowując do ostatniego meczu (przegranego 1-2 z Gródkiem) szanse na srebro.

Tym większe słowa uznania dla zespołu, który mimo rywalizacji z teoretycznie lepszymi drużynami potrafił nawiązać równorzędną walkę, pokonując Podole 2:0, remisując z Rożnowem0-0 oraz ulec zespołowi z Jelnej (późniejszym Mistrzyniom) 0-3.

5

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach!