DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – AKADEMIA

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, co roku jest okazją do spotkania się w gronie obecnych i emerytowanych nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. W tym roku wszyscy zacni goście zostali zaproszeni na akademię przygotowaną przez szkolny chór dziewczęcy prowadzony przez p. Dorotę Maciaś oraz Kółko Teatralne E.T.M. prowadzone przez p. Annę Majoch. Niewątpliwie utalentowane muzycznie uczennice dały popis swoich wokalnych i instrumentalnych umiejętności. Niespodzianką specjalną był film o naszej szkole, który wszystkim bardzo się podobał i wzbudził wiele pozytywnych emocji. W czasie akademii przemawiali: Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy – pan Mirosław Szarota, Wójt gminy Gródek nad Dunajcem – pan Józef Tobiasz oraz Radna Powiatu Nowosądeckiego – pani Maria Barbara Szarota.

The gallery was not found!