„NAJSYMPATYCZNIEJSZA KLASA PIERWSZA” —–> GŁOSUJEMY!

W tym roku Gazeta Krakowska po raz pierwszy organizuje plebiscyt na „Najsympatyczniejsze Klasy Pierwsze – Pierwszaki 2016/17”.

Zdjęcia klas, które 26 października ukazały się w „Gazecie Pierwszoklasisty” (dodatku do „Gazety Krakowskiej”), biorą teraz udział w internetowej zabawie. Zachęcamy do głosowania na nasze pierwszaki, bo na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody!

Jak sprawić, aby to nasza klasa pierwsza zwyciężyła?

Wystarczy głosować! Oddawać głosy można na dwa sposoby: za pośrednictwem SMS-ów i internetowo.

Głosowanie SMS-owe potrwa do 21 listopada do godz. 16. W treść wiadomości należy wpisać „KLASAKR.” i kod przypisany do konkretnej klasy pierwszej.

http://www.gazetakrakowska.pl/…/klasa-i-sp-przydonica,35845… ——> NASZE PIERWSZAKI 😀

SMS-a należy wysłać na numer 72355, koszt wiadomości to 2,46 zł z VAT. Jeden SMS to aż 10 punktów w plebiscycie dla naszych ulubionych pierwszaków!

Drugim sposobem na wsparcie naszych ulubieńców jest głosowanie za pośrednictwem strony internetowej Gazety Krakowskiej.
Głosowanie internetowe zakończy się 14 listopada o godz. 16. Aby brać udział w zabawie należy zalogować się na stornie „Krakowskiej” i przy wybranej przez nas klasie kliknąć „GŁOSUJ ZA”. Jedno kliknięcie to jeden głos na naszego kandydata.

Laureatów zabawy poznamy już 25 listopada, lista nagrodzonych pojawi się zarówno w papierowym wydaniu „Gazety Krakowskiej” jak i na stronie internetowej.

Więcej informacji na stronie: http://www.gazetakrakowska.pl/…/ktora-klasa-jest-najsympat…/