TENIS STOŁOWY- MISTRZOSTWA GMINY W „DRUŻYNÓWCE”

We  środę w ZS w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym szkół gimnazjalnych.

20161109_090413

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: dziewcząt, w składzie Dominika Mlyczyńska, Joanna Pancerz, Magdalena Zyzak, oraz chłopców: Jakub Rosiek, Dominik Babiarczyk i Konrad Jasiński.

Do kolejnego etapu (międzygminnego) awans uzyskiwały dwa najlepsze zespoły turnieju. Udało się tego dokonać naszym dziewczętom, które zajęły drugie miejsce, przegrywając w finale z drużyną gospodarzy z Gródka nad Dunajcem.

Niestety mimo dobrej gry chłopców, którzy po zaciętych dwóch meczach, przegranych 2:3 z Podolem oraz Gródkiem, nie uzyskali Oni awansu do kolejnego etapu. Ostatecznie zajęli 3 miejsce, zdobywając brązowe medale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który już w najbliższy poniedziałek odbędzie się również w ZS w Gródku nad Dunajcem.

galeria wkrótce…