WYJAZD DO MUSZYNY

WYJAZD DO MUSZYNY —-> Zwycięstwo drużyny Polski Cukier Muszynianka Enea!!!

W dniu wczorajszym 40 uczniów wraz z opiekunami uczestniczyło w meczu piłki siatkowej w Muszynie. Do rywalizacji przystąpiły drużyny: Polski Cukier Muszynianka Enea vs. Giacomini Budowlani Toruń.

Starcie 7 kolejki ORLEN Ligi rozpoczęło się nerwowo dla drużyny Gospodyń. W pierwszym secie rywalki z Torunia szybko zbudowały dużą przewagę wykorzystując liczne błędy przeciwnika. Torunianki całkowicie przejęły kontrolę, co w efekcie końcowym spowodowało ich zwycięstwo 25-15.

Po początkowo słabszej dyspozycji nasze siatkarki zdecydowanie poprawiły swoją grę pewnie zwyciężając drugą i trzecią partię spotkania (25-18) (25:15).
Czwarty set należał do najbardziej zaciętych i emocjonujących. Na szczęście po bardzo wyrównanej grze siatkarki Muszynianki niesione dopingiem własnej publiczności w końcówce zyskały przewagę i wygrały czwartą partię 25-22 a ostatecznie całe spotkanie 3:1!!!

GRATULUJEMY!!!

Po meczu siatkarki Muszynianki pomimo zmęczenia chętnie rozdawały naszym uczniom autografy.

Warto dodać, że nasza uczennica Kasia Pasiut w przerwie meczu miała niecodzienną okazję spróbować swoich sił na boisku siatkarskim! Brawo Kasia!!!