PROJEKT „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE II”

Wśród uczniów gimnazjum prowadzona jest rekrutacja do projektu MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE II, w ramach którego:

1. Uczniowie otrzymają pomoc doradcy zawodowego w planowaniu przyszłości edukacyjno-zawodowej poprzez utworzenie Szkolnych Punktów Informacji i Kariery.
  2. Uczniowie będą mieli możliwość poszerzenia wiedzy o zawodach i rynku pracy poprzez uczestnictwo w Targach Edukacyjnych pn. „Festiwal Zawodów w Małopolsce”.
  3. Podniesione zostaną kwalifikacje doradców edukacyjno-zawodowych i osób realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego poprzez organizację cyklicznych szkoleń oraz studiów podyplomowych z tego zakresu.
  4. Doradcy edukacyjno-zawodowi i osoby realizujące zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego otrzymają jednolite standardy dotyczące prowadzenia doradztwa edukacyjno-zawodowego, a także dostęp do materiałów i pomocy dydaktycznych oraz informacji edukacyjno-zawodowej on-line.

Szczegóły w zakładce INICJATYWY–>PROGRAMY UNIJNE–>MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE II