II MIĘDZYGMINNY TURNIEJ ORLIKÓW ROCZNIK 2006 I MŁODSI

Po raz drugi nasz Zespół Szkół wraz z Urzędem Gminy w Gródku nad Dunajcem, był organizatorem Międzygminnego Turnieju Orlików z rocznika 2006 i młodszych, który odbył się 17 czerwca w ramach Festynu Rodzinnego.

Niestety pogoda tego dnia nie pozwoliła na bezpieczną grę na boisku szkolnym w Przydonicy, w związku z tym Turniej, dzięki uprzejmości Dyrekcji ZS w Gródku nad Dunajcem, został przeniesiony do tamtejszej hali sportowej.

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które przy bardzo głośnym dopingu kibiców, rywalizowały systemem „każdy z każdym”  Mecze, które sędziował związkowy sędzia Kolegium Sędziów Nowy Sączpan Andrzej Potoniec, były bardzo zacięte, pełne emocji, ciekawych akcji oraz  pięknych bramek.

.

Po zakończonym turnieju wszyscy pełni wrażeń i sportowych emocji udali się do Przydonicy na uroczyste podsumowanie turnieju.  Najlepszym strzelcem turnieju został Mikołaj  Chełmecki (GKS I) który zdobył 10 bramek, najlepszym bramkarzem Kamil Hajduk (Gródek nad Dunajcem) który zachował czyste konto w całym  turnieju, natomiast najlepszym zawodnikiem Konrad Krzyżak (Orliki Przydonica). Chłopcy otrzymali pamiątkowe statuetki z rąk Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem Pana Józefa Tobiasza który wręczał również puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale wszystkim uczestnikom a pod którego patronatem rozgrywany był turniej.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Fyda Wiktor, Krzyżak Konrad, Zięba Kacper, Zięba Tomasz,  Fedko Karol, Mlyczyński Mateusz, Mlyczyński Wojciech, Tabaszewski Karol, Osmęda Przemysław, Jasiński Patryk

klasyfikacja końcowa:

  1. GKS I ROŻNÓW
  2. GRÓDEK NAD DUNAJCEM
  3. ORLIKI PRZYDONICA
  4. UKS JELNA I
  5. PODOLE GÓROWA
  6. GKS II ROŻNÓW
  7. UKS JELNA II

Bardzo serdecznie dziękujemy  Dyrekcji ZS w Gródku nad Dunajcem oraz Panom – Januszowi Jurkowskiemu i Andrzejowi Potońcowi, za pomoc przy organizacji turnieju. 

galeria…