ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

I stało się! 23 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. odprawioną w kościele parafialnym przez Proboszcza Ks. Janusza Szczypkę. Następnie wszyscy udali się do szkoły, po krótkiej akademii przygotowanej przez klasę VI pod opieką p. Renaty Nosal, słowach podziękowań ze strony Pana Dyrektora, Rodziców, nastąpiła ta najbardziej oczekiwana chwila: nagrodzenia tych, którzy cały rok pracowali i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.
W tym dniu został również rozstrzygnięty 9 już plebiscyt na Sportowca Roku. W szkole podstawowej ten zaszczytny tytuł przypadł Kornelii Cisowskiej i Mateuszowi Zięcinie. Natomiast w gimnazjum zwyciężyli Magdalena Zyzak oraz Konrad Jasiński. Serdecznie gratulujemy!!!
Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami iii… rozpoczęły się upragnione wakacje!!!

D. Maciaś