AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Wspiera on inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa przez uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych.
W programie znajdują się również treści związane z zasadami udzielania pierwszej pomocy, efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności. Poprzez przystąpienie do programu szkoła otrzymała bezpłatne materiały edukacyjne do wykorzystania w czasie zajęć.
Po ich zrealizowaniu odbędzie się Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie sprawdzający zdobytą przez Pierwszoklasistów wiedzę. W książeczkach edukacyjnych, które otrzymali uczniowie umieszczona została specjalna broszura informacyjna dla Rodziców.
Zachęcamy do lektury 🙂