DZIEŃ SENIORA

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w roku, które jest okazją do wyrażenia wdzięczności ukochanym Dziadkom za bezgraniczną miłość, opiekę, cierpliwość do swoich wnucząt. Ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w naszej szkole 12 stycznia 2018 roku.
W pierwszej kolejności głos zabrali: pan Dyrektor Mirosław Szarota oraz proboszcz ks. Janusz Szczypka, którzy powitali licznie zgromadzonych gości i złożyli życzenia.
Następnie nadszedł czas na występy dzieci i młodzieży. Uczniowie zaprezentowali tegoroczne przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica”. Na zakończenie dzieci z klas 0-III wierszem, piosenką i drobnymi upominkami mogły wyrazić Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom za obecność, uczniom za piękne występy oraz Rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej szkole chwile na długo pozostaną w pamięci wszystkich.
Dziękujemy również za zakup kalendarzy, które w tym dniu rozprowadzały nasze wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Serducho”.