DOMINIKA MLYCZYŃSKA MISTRZYNIĄ GMINY

W dniu wczorajszym (25.01.2018) w ZS w Gródku nad Dunajcem, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się Mistrzostwa Gminy w indywidualnym tenisie stołowym.

Tytułu Mistrzyni Gminy wywalczonego w ubiegłym roku broniła uczennica 3 klasy gimnazjalnej naszej szkoły, Dominika Mlyczyńska, która wygrywając wszystkie mecze obroniła złoto.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się pozostali reprezentanci naszej szkoły – Jakub Małek (kl.7) zajął wysokie 5 miejsce, Agnieszka Zyzak (kl III gim.) 6 miejsce, uzyskując tym samym awans do kolejnego etapu, który w najbliższy wtorek i środę odbędzie się w ZS w Mogilnie. Pierwszymi rezerwowymi zostali: Agata Sadłoń (kl. 7) oraz Jakub Rosiek (kl. II gimn) którzy zgodnie zajęli 7 miejsca w swoich kategoriach (awans uzyskała najlepsza szóstka). Niestety nie udało się awansować Marcinowi Wójsowi (kl. II gim.), który zajął miejsce 14-16.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Serdeczne podziękowania dla Pani Renaty Kantor oraz firmy Gardbis, za ufundowanie koszulek sportowych dla uczniów naszej szkoły. 

galeria…