„ZŁOTA DRUŻYNA”

Rewelacyjnie zakończyły się ostatnie zawody przed feriami dla naszych reprezentantek – Weroniki Sadłoń (kl.6) i Nikoli Cisowskiej (kl.5), które w miniony czwartek (08.02)  wzięły udział w ramach Igrzysk Dzieci w Mistrzostwach Gminy w  Drużynowym Tenisie Stołowym, których gospodarzem była Szkoła Podstawowa w Podolu.

Dziewczynki pokonały w finale swoje rówieśniczki z Lipia i tym samym zdobywając złoto, zapewniły sobie awans do etapu międzygminnego, który odbędzie się w marcu w ZS w Gródku nad Dunajcem.

Niestety choroba uniemożliwiła wzięcia udziału w zawodach naszej drużynie chłopców, co bez wątpienia było dużą stratą.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach tenisistów stołowych.

galeria…