KIBICOWALIŚMY MUSZYNIANCE

W sobotę 3 lutego 2018 roku w prawdziwie zimowej aurze uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na mecz XVI kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym rywalizowały drużyny Polski Cukier Muszynianka – Chemik Police. Pomimo mocnego początku- wygranego 1 seta naszych faworytek, siatkarki Muszynianki musiały uznać wyższość rywalek i ostatecznie po ambitnej grze Chemik Police wygrał całe spotkanie 3-1.

Tradycyjnie podczas przerwy spośród publiczności wytypowano 3 osoby do konkursu specjalnego. „Szczęśliwa piłeczka” trafiła również do naszej uczennicy Dominiki Mlyczyńskiej, która dzielnie reprezentowała naszą szkołę na parkiecie.

Wyjazd można uznać za bardzo udany
Opiekę nad uczniami sprawowali: p. dyr. Mirosław Szarota, p. Maria Szarota, p. Danuta Szymańska, p. Jolanta Sadłoń, p. Krzysztof Budnik, p. Dorota Maciaś.