REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ SP

1 marca 2018 roku rozpoczyna się rekrutacja do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy szkoły podstawowej. Terminy postępowania rekrutacyjnego określa Zarządzenie Nr 10 Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Kryteria drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego określa uchwała Nr XLIV/309/2017.

Rodzice dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym przy naszej Szkole składają, tylko deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Rodzice dzieci podlegających obowiązkowi szkolnemu, zamieszkałych w obwodzie Szkoły, dokonują zgłoszenia dziecka do klasy I.

Pozostałe dzieci biorą udział w rekrutacji.

Instrukcja postępowania i niezbędne dokumenty, w przypadku rekrutacji do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego w najbliższych dniach znajdą się na naszej stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.