IMS- „SIATKÓWKA” NA PLUS

W dniu wczorajszym (28.02) w ZS w Rożnowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się drużyny z naszej szkoły. Dziewczęta zajęły 3 miejsce zdobywając brąz, natomiast chłopcy po bardzo wyrównanej rywalizacji z drużyną gospodarzy z Rożnowa (pierwszy set meczu o 1 miejsce zakończył się wynikiem 30-28 dla naszych rywali) ostatecznie zajęli 2 miejsce, zdobywając srebrne medale.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Karolina Basta, Gabriela Cabała, Gabriela Gądek, Julia Małek, Agata Sadłoń, Urszula Zyzak, Gabriela Nędza, Martyna Sadłoń, Natalia Zarzycka, Natalia Zyzak, Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:  Mateusz Zięcina, Dominik Matusik, Jakub Rosiek, Marcin Wójs, Michał Zięba, Marcin Fedko, Konrad Jasiński, Krystian Krzyżak, Artur Nędza, Marcin Nędza, Łukasz Wolak, Szymon Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…