KONKURS RECYTATORSKI DLA SZKÓŁ ZWIĄZKU GMIN JEZIORA ROŻNOWSKIEGO

Podczas jubileuszowej edycji Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bardzo wysoki poziom. W kategorii klas V-VII pierwsze miejsca (ex aequo) wywalczyły przepiękną recytacją nasze uczennice: Kornelia Cisowska i Gabrysia Gądek. Gratulujemy! Dziewczęta przygotowywały się do konkursu pod okiem pani Anna Majoch.

W kategorii klas I-IV naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Ksawier Cisowski i Kamil Woźniak. Poziom recytatorski był w tej kategorii bardzo wysoki i chłopcy przywieźli dyplomy za udział.

Nasza szkoła otrzymała też statuetkę z okazji jubileuszowej (dwudziestej) już edycji Konkursu, z podziękowaniem, że chętnie zjawiamy się w progach szkoły w Lipiu każdego roku!

A. Majoch