GABRYSIA GĄDEK W FINALE XXXIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Gabriela Gądek – uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Przydonicy znalazła się w finale XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Echa Poetica. Etap rejonowy odbył się 17 maja w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Spośród 28 recytacji komisja konkursowa wybrała cztery osoby z naszego rejonu, które swoim talentem rywalizować będą z najlepszymi z całego województwa małopolskiego. Gabrysia dwa lata temu również przeszła do finału tego konkursu, gdzie otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy uczennicy oraz jej opiekunce – pani Annie Majoch i życzymy powodzenia 24 maja, kiedy to komisja wyłoni laureatów.
Szczegóły etapy rejonowego i zdjęcia dostępne tu:

XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski – wyniki przesłuchań rejonowych w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu