PIĘKNY KONIEC TENISOWEJ „PRZYGODY”

Zakończyła się piękna, trwająca kilka lat „przygoda” Dominiki Mlyczyńskiej z tenisem stołowym w roku szkolnym 2017/2018.

Ogromnym sukcesem, bo jakże inaczej traktować 13 miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym, które odbyły się 5 kwietnia w Limanowej, Dominika zakończyła trwającą kilka lat, dającą wiele satysfakcji, radości, sportowych emocji i wrażeń nie tylko Jej samej ale i całej społeczności szkolnej w Przydonicy, przygodę z tenisem stołowym na poziomie gimnazjalnym.

Za te lata pełne sukcesów ale tez ciężkiej pracy, zaangażowania, systematyczności wielu wyrzeczeń, bardzo serdecznie Dominice gratulujemy oraz życzymy powodzenia i dalszego rozwoju w tenisie stołowym już w szkole średniej.

galeria 1

galeria 2