ABSOLWENCI POŻEGNALI SZKOŁĘ. POMYŚLNYCH WIATRÓW!

Uczniowie klasy 3 gimnazjum pożegnali się ze szkołą. Na uroczystą akademię z okazji ukończenia przez nich edukacji (w sumie 10 lat nauki) w tej szkole zaprosili całe grono nauczycielskie, pracowników obsługi, rodziców oraz kolegów z kl. 2 i 7.  Absolwenci wraz z wychowawczynią – panią Dorotą Migacz przygotowali program artystyczny, w którym nie zabrakło satyry i żartu, ale też momentów poważnych i wzruszających. Młodzież podziękowała gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie. Do podziękowań dołączyła upominki.

Tradycyjnie uczniowie klasy 2 gimnazjum wraz z wychowawcą przygotowali dla absolwentów niespodziankę. Był nią krótki występ połączony z wręczaniem specjalnych odznaczeń za zasługi lub cechy charakteru.

Nasi absolwenci wypływają na szerokie wody. Pozostaje tylko życzyć im obrania właściwego kursu i pomyślnych wiatrów!