UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Kolejny rok szkolny minął jak z bicza trzasnął. 22 czerwca wszyscy wzięliśmy udział w uroczystej mszy św. odprawionej przez proboszcza Janusza Szczypkę. Po mszy odbyła się w szkole krótka akademia przygotowana przez klasę II gimnazjum i panią Anetę Hajduk. Zabawnymi scenkami przypomniano najważniejsze wydarzania mijającego roku.  Następnie Dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczał świadectwa i nagrody uczniom wyróżnionym (ze średnią co najmniej 4, 75).

Dyrektor ogłosił też wyniki konkursu „Uczeń na medal”. W tym roku (a to już piąta edycja!) ten zaszczytny tytuł oraz piękną statuetkę otrzymali: Julia Małek (1.m-ce), Magdalena Tabaszewska (2.m-ce) i Karolina Małek (3. m-ce) oraz w kategorii klas gimnazjalnych: Gabriela Nędza (1. m-ce), Oliwia Małek (2. m-ce), Martyna Sadłoń (3. m-ce).

W czasie akademii poznaliśmy także uczniów, którzy otrzymali puchary w plebiscycie „Sportowiec Roku”. Konkurs ten rokrocznie przeprowadza pan Krzyszof Budnik. To własnie On odczytał nazwiska zwycięzców:  w kategorii szkoły podstawowej: Piotr Rosiek i Nikola Cisowska; w kategorii gimnazjum: Marcin Wójs i Dominika Mlyczyńska. Dominika otrzymała dodatkowo od pana Budnika jego własną rakietkę do tenisa stołowego. Oby przynosiła jej szczęście!

 Zapraszamy do fotogalerii!