ROK SZKOLNY 2018/2019 ROZPOCZĘTY

Rozpoczął się rok szkolny 2018/2019. Zainaugurowaliśmy go uroczystą mszą świętą, którą odprawił
ks. proboszcz Janusz Szczypka. Następnie zebraliśmy się w budynku szkoły, aby wziąć udział w akademii. Przygotowani przez panie Barbarę Sarotę i Danutę Szymańską uczniowie zaprezentowali program słowno-muzyczny, w którym tradycyjnie wiele miejsca poświęcono na upamiętnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej. Dyrektor Szkoły Podstawowej mgr inż. Mirosław Szarota wygłosił krótkie przemówienie, w którym podał najważniejsze informacje związane z rozpoczęciem nauki oraz życzył rodzicom, dzieciom, nauczycielom i pracownikom szkoły spokojnego i udanego roku szkolnego. Po akademii mali i starsi uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Bierzemy się zatem do pracy, a nim się obejrzymy, znowu nadejdą wakacje!