„ZAWODOWE SZTAFETY”

Mistrzostwami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się  26 września w Muszynie Zapopradziu, rozpoczęliśmy cykl zawodów szkolnych w roku 2018/2019.

Nasza szkoła wystawiła reprezentantów we wszystkich kategoriach. Zawodnicy przy pięknej pogodzie mieli do pokonania dystans 10 x 800 m (dziewczęta rocznik 2006 i młodsze), 10 x 1000 m (chłopcy rocznik 2006 i młodszi oraz dziewczęta rocznik 2003-2005), 10 x 1200 m (chłopcy rocznik 2003-2005).  Wszyscy mimo ogromnego wysiłku i zmęczenia wracali z uśmiechem na twarzy w poczuciu dobrze wypełnionego zadania:).

Warto dodać iż uczniowie naszej szkoły byli jedynymi reprezentantami naszej gminy na tych Mistrzostwach. Tym bardziej gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach. 

Nasze drużyny wystąpiły w składach:

Od lewej: Karolina Jasińska, Joanna Cabała, Wiktoria Mucha, Magdalena Zyzak, Weronika Zięba, Nikola Cisowska, Martyna Matusik, Zuzanna Mlyczyńska, Magdalena Wójs, Maria Basta. 

Dawid Sadłoń, Kacper Zięba, Szymon Zyzak, Wojciech Mlyczyński, Tomasz Zięba, Mateusz Mlyczyński, Patryk Jasiński, Patryk Stelmach, Piotr Rosiek, Karol Fedko.

Kornelia Cisowska, Agata Sadłoń, Magdalena Zyzak, Katarzyna Pasiut, Gabriela Gądek, Natalia Osmęda, Urszula Zyzak, Julia Małek, Klaudia Matusik, Natalia Zyzak. 

 

Michał Zięba, Adrian Wolak, Dominik Matusik, Mateusz Sęk, Dawid Basta, Konrad Zyzak, Krzysztof Krzyżak, Mateusz Zięcina, Marcin Wójs, Jakub Małek.

galeria…