PIŁKA HALOWA DZIEWCZĄT „ID” 2018

W dniu dzisiejszym (10.10), w Szkole Podstawowej w Jelnej, w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt z klas 4-6.

Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów. Turniej stał na bardzo wyrównanym poziomie. Naszej drużynie, która ostatecznie zajęła 4 miejsce, do podium zabrakło 1 bramki w meczu z rówieśniczkami z Podala, który zakończył się remisem 1-1. Wcześniej nasze dziewczęta pokonały zespół z Siennej 4-0, oraz musiały uznać wyższość koleżanek z Jelnej oraz Rożnowa.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maria Basta, Magdalena Wójs, Mariola Wolak, Joanna Cabała, Nikola Cisowska, Karolina Małek, Martyna Matusik, Joanna Tabaszewska, Mariola Zięba, Weronika Zięba.

Gratulujemy walki do końca oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…