DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – AKADEMIA I ŻYCZENIA

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku przypada on bowiem w niedzielę. Odświętnie ubrani uczniowie już od samego rana wręczali wychowawcom i nauczycielom kwiaty, składając życzenia. O 11.00 wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie odbyła się akademia przygotowana przez panie Anetę Korzeń i Annę Majoch. Po przemówieniu pana Dyrektora, który wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły, głos zabrali nowi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy 6 z gościnnym udziałem: Julii Jasińskiej z kl. 1 – zagrała na pianinie; Mateusza Zyzaka z kl. 7 – wcielił się w rolę niesfornego ucznia; Natalii Zarzyckiej z kl. 3 gim. – zaśpiewała solo; dziewcząt z klasy 8 – zasiliły chórek. Uzdolniona aktorsko Nikola Cisowska brawurowo odegrała rolę zacnej i wzorowej nauczycielki, która dzielnie stawia czoła wyzwaniom, jakie przynosi życie pedagoga. W zabawnych scenkach dziękowano za: trud, serce, niezłomność, cierpliwość, wytrzymałość, kreatywność i wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!