GMINNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

13 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się
GMINNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
„POLEGŁYM CHWAŁA, WOLNOŚĆ ŻYWYM! NIECH PŁYNIE W NIEBO DUMNY ŚPIEW…”

W zmaganiach wzięło udział 26 solistów ze wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem.

Jury w składzie: p. Andrzej Krupczyński, p. Monika Dubel, p. Danuta Głąb, p. Bogusław Sadłoń wysłuchało młodych wokalistów i przyznało następujące miejsca oraz wyróżnienia:

Kategoria: klasy IV-VI SP

I MIEJSCE – OLIWIA ROLKA SP w Podolu- Górowej
II MIEJSCE – KAROLINA MAŁEK SP w Przydonicy
III MIEJSCE – KAROL TABASZEWSKI SP w Przydonicy
WYRÓŻNIENIA: AGNIESZKA TUREK SP w Rożnowie, BARTOSZ OGAR SP w Siennej

KATEGORIA: klasy VII, VIII SP- III G

I MIEJSCE – KORNELIA CISOWSKA SP w Przydonicy
II MIEJSCE – NATALIA KOSAKOWSKA SP w Rożnowie
III MIEJSCE – MAGDALENA TABASZEWSKA SP w Przydonicy
WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA BAZIAK SP W Siennej

Laureaci otrzymali nagrody, a uczestnicy pamiątkowe dyplomy z rąk Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem pana Józefa Tobiasza.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia tej imprezy: panu Dyrektorowi Szkoły – Mirosławowi Szarocie, szanownemu Jury za przyjęcie zaproszenia do pracy w komisji konkursowej, wysłuchanie i dokonanie profesjonalnej oceny prezentacji wokalnych, panu Zbigniewowi Gąsce – Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem za obsługę nagłośnienia, członkom Stowarzyszenia „ZŁOTY ORKISZ” za wspaniały poczęstunek oraz upominki dla Gości, nauczycielom – opiekunom za wkład dodatkowej, bezinteresownej pracy nad przygotowaniem repertuaru konkursowego, a przede wszystkim uczestnikom za odwagę i piękne występy, nie wszyscy wszak posiadają ten dar, talent, umiejętność.

Organizator konkursu – Dorota Maciaś