„TENISOWA DRUŻYNÓWKA” IMS

Za Nami gorące emocje związane z tenisem stołowym. 5 listopada (poniedziałek), w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowały w sumie 3 drużyny. Dziewczęta w składzie: Weronika Sadłoń, Klaudia Matusik, Agata Sadłoń, zajęły 2 miejsce, uzyskując równocześnie awans do etapu międzygminnego.  Nie udało się awansować do kolejnego etapu drużynie chłopców, którzy w składzie: Jakub Małek, Jakub Rosiek , Marcin Wójs, zajęli 3 miejsce. Do awansu zabrakło 1 seta, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie.

Druga drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce, zdobywając brązowe medale. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Urszula Zyzak, Agata Sadłoń, Julia Małek.

Kolejny, międzygminny etap odbył się w dniu dzisiejszym (19.11) również w Gródku nad Dunajcem.

Nasza drużyna w składzie Weronika Sadłoń, Agata Sadłoń, Klaudia Matusik, zajęła 5 miejsce. Awans do Mistrzostw Powiatu uzyskały 2 najlepsze drużyny.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w indywidualnych zmaganiach, które 11 stycznia odbędą się w SP w Rożnowie.

galeria…