ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Zabawę andrzejkową poprzedziła bardzo ważna uroczystość. Otóż uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej zgromadzili się główni bohaterowie tego dnia- Pierwszoklasiści, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas młodszych.

Nasi najmłodsi uczniowie pięknie zaprezentowali się na scenie. Nie zabrakło recytacji, śpiewu i tańca, a do tak wspaniałego występu przygotowała ich wychowawczyni pani Maria Szarota.

Po pokazaniu zdolności scenicznych nadszedł czas na uroczyste pasowanie na ucznia, którego dokonał Pan Dyrektor Mirosław Szarota. Uczniowie otrzymali legitymacje szkolne oraz upominki od rodziców i klasy III.