MIĘDZYGMINNY DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY „ID” 2018

Za Nami kolejne dwa dni zmagań tenisistów stołowych. Tym razem gościliśmy w Mogilnie, gdzie w tamtejszej Szkole Podstawowej w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się międzygminne mistrzostwa w drużynowym tenisie stołowym, które równocześnie były eliminacjami Mistrzostw Powiatu.

W dniu wczorajszym (27 listopada) do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Nasze reprezentantki- Nikola Cisowska oraz Joanna Tabaszewska– aktualne Mistrzynie Gminy, zdobyły 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze. Dzięki temu uzyskały awans do Mistrzostw Powiatu, które 10 grudnia odbędą się w Gródku nad Dunajcem.

Natomiast w dniu dzisiejszym, do rywalizacji przystąpili chłopcy. Reprezentanci naszej szkoły- Konrad Krzyżak i Piotr Rosiek, również aktualni Mistrzowie Gminy w swojej kategorii wiekowej, mimo problemów zdrowotnych pokazali wolę walki i pełne zaangażowanie, dzięki czemu zdobyli 3 miejsce. Niestety nie udało się awansować do Mistrzostw Powiatu (awansowały 2 najlepsze drużyny), to jednak chłopakom należą się ogromne brawa!

Wszystkim naszym reprezentantom bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia na kolejnych zawodach drużynowych oraz indywidualnych.

galeria…