PODWÓJNE ZŁOTO NASZYCH TENISISTÓW

Zmagania tenisistów ciąg dalszy. We wtorek (11.12) w SP w Rożnowie w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Mistrzostwa Gminy w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Nie mogło tam zabraknąć naszych reprezentantów, którzy podbudowani sukcesami w tenisie drużynowym przystąpili do zawodów pełni optymizmu.

W kategorii dziewcząt Nikola Cisowska zdobyła 1 miejsce, wygrywając wszystkie mecze. W finale spotkała się ze swoją partnerką z drużyny- Joanna Tabaszewską. Sentymenty i przyjaźnie w czasie meczu finałowego musiały pójść na bok, przez cały mecz toczyła się zacięta walka, którą ostatecznie wygrała Nikola. Joanna zdobyła 2 miejsce oraz tytuł vice mistrzyni gminy. Obydwie dziewczęta awansowały do etapu międzygminnego, który jutro odbędzie się w Ptaszkowej.

W kategorii chłopców 1 miejsce zdobył Piotr Rosiek, który w meczu finałowym „podniósł” się z wyniku 1:2, ostatecznie wygrywając cały pojedynek 3:2. Bardzo wysokie 5 miejsce zajął Konrad Krzyżak, który również uzyskał awans do kolejnego etapu. Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca: Karol Fedko 9-12, Patryk Jasiński 9-12, Patryk Stelmach 17.

Bardzo serdcznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

galeria…