ZŁOTO NIKOLI I BRĄZ JOANNY

Za Nami ostatnie zawody w 2018 roku. W dniu dzisiejszym, w SP w Ptaszkowej w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się międzygminne zawody w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt. Tym samym dobiegł końca szalony tydzień, w którym dominował tenis stołowy, a który przyniósł tak wiele sportowych emocji oraz sukcesów naszych uczniów.

Po wczorajszym bardzo dobrym występie chłopców, dzisiaj do rywalizacji przystąpiły Nikola Cisowska oraz Joanna Tabaszewska.

Dziewczęta stanęły na wysokości zadania zajmując miejsca na podium. Nikola wygrała wszystkie mecze zdobywając złoty medal, natomiast Asia po bardzo cierpliwej i wyrachowanej grze zajęła 3 miejsce.

Tym samym awans naszych dziewcząt do styczniowych Mistrzostw Powiatu stał się faktem.

Bardzo serdecznie gratulujemy Nikoli oraz Asi, ale także wszystkim naszym reprezentantom biorącym udział w zawodach w 2018 roku, oraz życzymy powodzenia oraz samych sukcesów w 2019 roku.

galeria…