HARMONOGRAM ZAJĘĆ „FERIE ZIMOWE GOK I GBP”

Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na różnorodne zajęcia z tym czasie. Pamiętajcie jednak, że gdziekolwiek będziecie je spędzać, najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. To czas wolny od nauki – ale wasze szare komórki ich mieć nie powinny.

Zajęcia podzielone są na poszczególne WDK i Biblioteki, ale są też zajęcia wspólne – głównie te na świeżym powietrzu – jak wyjazdy na narty. Szczegółowych informacji możecie się spodziewać od instruktorów i bibliotekarzy w poszczególnych placówkach. Numery telefonów dostępne pod harmonogramem – głównym nr telefonu jest nr w GOK Gródek – 18 4401527. Bardzo prosimy o zapisy na zajęcia, a jak ktoś się zapisze i z jakiegoś względu nie może później w uczestniczyć – zadzwońcie – nie będziemy na Was specjalnie czekać, a na Wasze miejsce przyjdzie ktoś inny.

pobierz harmonogram w wersji pdf