UDANE MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM IMS

W dniu dzisiejszym, w Szkole Podstawowej w Rożnowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się Mistrzostwa Gminy w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły, którzy do tych zawodów przygotowywali się od dłuższego czasu.

Drugie miejsce oraz tytuł vice mistrzyni gminy zdobyła Agata Sadłoń, która prowadząc w finale 2:1 ostatecznie przegrała 2:3. W meczu o 2 miejsce Agata zmierzyła się z…..Weroniką Sadłoń:). „Siostrzany” pojedynek zakończył się zwycięstwem Agaty, choć 3 miejsce i brązowy medal Weronika również uznała za ogromny sukces. Do kolejnego etapu (awansowała najlepsza 6) udało się awansować Urszuli Zyzak, która zajęła bardzo wysokie 4 miejsce.  Pozostałe nasze reprezentantki ukończyły zawody na: 8 miejscuKornelia Cisowska, 9 miejscu – Gabriela Cabała, 13 miejscu- Klaudia Matusik.

W kategorii chłopców Jakub Rosiek zajął 4 miejsce a Jakub Małek 5 miejsce, równocześnie uzyskując awans do etapu międzygminnego.  Nie udało się awansować Marcinowi Wójsowi, który turniej ukończył na miejscu 9.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Już jutro w Łącku w ramach Igrzysk Dzieci, odbędą się Mistrzostwa Powiatu,w których to udział wezmą nasi uczniowie- Nikola Cisowska, Joanna Tabaszewska oraz Piotr Rosiek.

Życzymy powodzenia:)

galeria…