SUKCES TENISISTÓW STOŁOWYCH

W dniu dzisiejszym, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się, jakże udane dla naszych uczniów Mistrzostwa Gminy w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Nikola Cisowska zdobyła złoto, wygrywając wszystkie swoje mecze, pokonując w finale drugą naszą reprezentantkę Joannę Tabaszewską. Bardzo blisko podium była Weronika Sadłoń, która zajęła 4 miejsce. Cała trójka uzyskała awans do etapu międzygminnego.  Pozostałym naszym reprezentantkom niewiele brakło do awansu (najlepsza 6 przechodziła dalej), Klaudia Matusik zajęła 7 miejsce a Joanna Cabała 9.

Wśród chłopców najlepiej wypadł Piotr Rosiek zajmując 2 miejsce. Awans uzyskał również Konrad Krzyżak który był 6. Niestety nie udało się awansować Patrykowi Jasińskiemu, który ostatecznie skończył zawody na 8 miejscu.

Bardzo serdecznie gratulujemy, oraz życzymy powodzenia młodszym reprezentantom naszej szkoły, którzy jutro przystąpią do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci.