SREBRNE DZIEWCZĘTA

W dniu dzisiejszym, w SP Podole Górowa, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt.

Nasze Reprezentantki, po bardzo dobrej grze, zajęły 2 miejsce, zdobywając srebrne medale oraz tytuł vice mistrzyń Gminy. Niewiele zabrakło aby nasz zespół wygrał cały turniej. Warto zaznaczyć iż w dramatycznych okolicznościach przegraliśmy 1 seta (28-30) ze zwycięzcami całych zawodów, drużyną z Rożnowa, mając 3 piłki setowe po swojej stronie.

Mimo to Dziewczętom należą się ogromne brawa za postawę, determinację i walkę do samego końca.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Natalia Zięcina, Edyta Zarzycka, Nikola Cisowska, Weronika Sadłoń, Mariola Zięba, Karolina Małek, Joanna Cabała, Weronika Zięba, Joanna Tabaszewska, Klaudia Matusik, Martyna Matusik, Aleksandra Biernacka, Aleksandra Rosiek.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.