XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Za nami kolejne obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Cieszymy się z dużego zaangażowania uczniów i nauczycieli w propagowanie tego święta w naszej szkole. Sprawne rachowanie w głowie jest bardzo przydatną umiejętnością w życiu. W tym roku uczniowie mieli okazję trenować podczas różnych aktywności podczas zajęć, jak również w czasie przerw śródlekcyjnych. A to wszystko po to, aby móc sprawdzić się podczas egzaminu z tabliczki mnożenia, który odbył się 1 października 2021r.

Wśród 99 śmiałków, aż 58 rozwiązało test bezbłędnie, zdobywając tym samym tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom, a w szczególności tym najmłodszym z klasy II, którzy mimo, że przygodę z tabliczką mnożenia dopiero zaczynają, to już pokazali, że szybkie rachowanie wcale obce im nie jest.

Gratulujemy i zachęcamy do dalszego doskonalenia tabliczki mnożenia, aby w przyszłym roku młodych ekspertów było jeszcze wiecej.