MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM IMS 2022

W dniu dzisiejszym (22.02) po dłuższej przerwie uczniowie powrócili do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W szkole podstawowej w Rożnowie, odbyły się mistrzostwa gminy w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszych reprezentantów. Bardzo blisko podium byli Zuzanna Mlyczyńska i Karol Fedko którzy zgodnie zajęli 4 miejsca w swoich kategoriach, równocześnie uzyskując awans do kolejnego etapu. Również z dobrej strony zaprezentowali się: Magdalena Wójs oraz Kacper Zięba, którzy zajmując 5 miejsca również wywalczyli awans do etapu międzygminnego.

Pozostali zajęli miejsca:

Basta Maria (7-8)

Fedko Kinga (9-12)

Zyzak Magdalena (9-12)

Jasińska Karolina (13-16)

Zięba Tomasz (7-8)

Mlyczyński Mateusz (13-16)

Stelmach Patryk (13-16)

Sadłoń Dawid (17-24)

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach 🙂