IX GMINNY KONKURS RECYTATORSKI PRZEDSZKOLAKÓW „WIERSZE DOROTY GELLNER” 📚

W dniu dzisiejszym odbyła się IX edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków, którego tradycyjnie Organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Gródku nad Dunajcem. Tym razem przedszkolaki recytowały wiersze Doroty Gellner.

Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca komisji konkursowej: z-ca wójta Edyta Brongiel, członkowie: nauczyciel – bibliotekarz Katarzyna Marchacz i nauczyciel – bibliotekarz Barbara Soboń – Dumana wysłuchała wszystkich 19 wystąpień, wyłaniając laureatów i wręczając dyplomy oraz nagrody.

Naszą Szkołę pięknie reprezentowali:
ANTOŚ SADŁOŃ kl. 0
AKASIA SZYMAŃSKA kl. 0
ANADIA GOŁĄB kl. 0
BZUZIA BŁACHUTA kl. 0B

Bardzo miło nam poinformować, że ANTOŚ SADŁOŃ otrzymał WYRÓŻNIENIE 🏅

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM PO PIERWSZE ZA ODWAGĘ, PO DRUGIE ZA PIĘKNĄ RECYTACJĘ! BRAWO! 👏👏👏