„DZIEŃ BEZ PLECAKA”

Dzień bez plecaka to nowy trend w polskich szkołach. Uczniowie prześcigają się w pomysłach na to, w co zapakować swoje podręczniki i przybory szkolne.

Za modą podążyli także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, którzy we wtorek (22.03) wzięli udział w tej zabawie.

– Akcja “Dzień bez plecaka” ogłoszona przez Samorząd Uczniowski, obudziła w uczniach niespotykane pokłady kreatywności- podkreślił opiekun Samorządu Uczniowskiego Krzysztof Budnik.

Uczniowie byli widziani ze skrzynkami, sklepowymi koszykami, podróżniczymi walizkami, wózkami, wiadrami, chlebakami, taczkami a nawet z oponą czy kuchenką mikrofalową. Mało tego, pani Dorota Maciaś swoje przybory przyniosła w klatce dla świnek morskich a pani Anna Majoch w kaloszu dziecięcym:-) Nic w tym niesamowitego. W „Dniu bez plecaka” wszyscy mogli dać upust swojej fantazji. Wszystkie pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone.

Dodatkowo jury w składzie:

dyrektor szkoły- mgr inż. Mirosław Szarota

przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Karolina Jasińska

opiekun Samorządu Uczniowskiego- Krzysztof Budnik

postanowiło z każdej klasy wyróżnić najbardziej kreatywne pomysły.

OA/OB

kl. 1

Jan Mlyczyński, Wiktoria Mlyczyńska, Michał Pancerz

kl.2

Amelia Salamon, Szymon Sadłoń, Kacper Janisz, Jakub Gołąb

kl.3

Nikola Zięcina, Marcin Tabaszewski, Damian Fedko, Zuzanna Peciak

kl.4

Bartłomiej Mlyczyński, Julia Sadłoń, Dominika Zięcina

kl.5

Filip Nowogórski, Radosław Sarota, Patryk Mlyczyński, Gabriela Pancerz

kl.6

Dominik Zięcina, Kacper Matusik, Katarzyna Basta, Amelia Baziak

kl.7

Jakub Zyzak, Aleksandra Rosiek, Maria Basta, Gabriela Janisz

kl.8

Mateusz Mlyczyński, Magdalena Zyzak, Karol Tabaszewski, Janusz Zając

Wszystkim gratulujemy kreatywności oraz super pomysłów.