4 MIEJSCE CHŁOPCÓW

W dniu wczorajszym (05.05) na orliku w Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej „6”.

Nasza reprezentacja w składzie: Wojciech Mlyczyński, Karol Fedko, Dawid Sadłoń, Mateusz Mleczyński, Przemysław Osmęda, Patryk Stelmach, Janusz Zając, Kacper Zięba, Tomasz Zieba, Paweł Zyzak, zdobyła 4 miejsce.

Po bardzo dobrych meczach w grupie, w których to nieznacznie przegraliśmy z drużyną gospodarzy z Rożnowa 3-4 oraz wygraliśmy 5-1 z drużyną z Jelnej, w półfinale trafiliśmy – jak się później okazało – na zwycięzcę całego turnieju- zespół z Gródka nad Dunajcem. Niestety bardzo mocny i dobrze grający przeciwnik okazał się lepszy wygrywając 3-0.

Z wielkimi nadziejami chłopcy przystąpili do meczu o 3 miejsce w którym to czekała drużyna z Podola. Bardzo wyrównane spotkanie, z mnóstwem sytuacji bramkowych z naszej strony, ostatecznie zakończyło się wynikiem 1-0 dla Podola.

Gratulacje dla chłopaków za wysiłek i zaangażowanie.

Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.