PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA 🌳

Zacęcamy wszystkich naszych uczniów do włączenia się w ogólnopolską kampanię PRZYTUL się do DRZEWA. Akcja ta ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Na czym polega kampania? Nic skomplikowanego!

Wystarczy wyjść na dwór i przytulić się do drzewa, zrobić zdjęcie z oznaczaniem #straznicylasowi przesłać je do nas w okresie 10.05-10.06.2022 poprzez formularz zawarty na stronie: www.straznicylasów.pl

Ponadto, zdjęcia udostępnimy na profilu facebookowym szkoły z #straznicylasow i @straznicylasow.

Dzięki tej akcji drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!