POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

23 czerwca 2022r. miało miejsce uroczyste zakończenie nauki w szkole podstawowej dla uczniów klas ósmych. Uczestniczyli w nim oczywiście absolwenci, dyrekcja szkoły, przedstawiciele grona pedagogicznego, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie klasy 7, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki.

Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Na koniec uczniowie przedstawili prezentację ze zdjęć, pokazując jak zmieniali się na przestrzeni lat.

Następnie siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów, życząc im pomyślności i dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji.

Uwieńczeniem uroczystości była wspólna zabawa na sali gimnastycznej.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu. Nie bójcie się marzyć!

R. Kantor