„UCZEŃ NA MEDAL” 🏆🥇

Po dwóch latach pandemicznej przerwy udało nam się doprowadzić do końca i rozstrzygnąć VII edycję Konkursu „Uczeń na medal”. Konkurs ten jak zawsze do samego końca wzbudzał ogromne emocje. W tym roku aż 24 uczniów z klas IV-VIII otrzymało nominacje wychowawców do drugiego etapu konkursu, jakim był niełatwy test na temat tego wszystkiego co działo się w bieżącym roku w szkole.

Nominacje do konkursu otrzymali:

Klasa IV

1. Julia Jasińska

2. Anna Pancerz

3. Julia Sadłoń

4. Dominika Zięcina

5. Adam Salamon

Klasa V

1. Ksawier Cisowski

2. Anna Peciak

3. Julia Peciak

4. Kinga Poręba

5. Konrad Rosiek

Klasa VI

1. Katarzyna Basta

2. Amelia Baziak

3. Katarzyna Biernacka

4. Patrycja Pancerz

Klasa VII

1. Maria Basta

2. Karolina Jasińska

3. Wiktoria Mucha

4. Igor Serek

5. Emilia Zięcina

Klasa VIII

1. Natalia Nowogórska

2. Monika Pancerz

3. Karol Tabaszewski

4. Magdalena Wójs

5. Tomasz Zięba

Tak naprawdę, wszyscy Ci uczniowie spełniając wszystkie kryteria regulaminowe zasłużyli na miano „Ucznia na medal”. Ale niestety mieliśmy tylko trzy medale ☹ W tym roku poziom konkursu był bardzo wysoki i niezmiernie trudno było wyłonić zwycięzców. Świadczyć może o tym chociażby konieczność zorganizowania aż dwóch dogrywek o miejsca na podium.

A oto nasi tegoroczni zwycięzcy:

1 miejsce: DOMINIKA ZIĘCINA kl. IV

2 miejsce: ANNA PANCERZ kl. IV

3 miejsce: EMILIA ZIĘCINA kl. VII

Wyróżnienie: JULIA JASIŃSKA kl. IV

Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom nominowanym do konkursu!